סדנאות שיאצו 

סדנאות שיאצו-  "לדעת לתת"

באחד הימים סבלתי מכאב ראש חזק במיוחד ( כן ...גם למטפלים זה קורה).
ניסיתי לתפקד עם הכאב ולהמשיך את כל ענייני העבודה/בית וכו'. הסתובבתי עם הכאב והתלוננתי בתוכי. אחרי כשעה וחצי של כאב כשקצת הצלחתי להתנתק מתחושת האומללות נזכרתי שיש לי כלים לעזור לעצמי. עצרתי את עיסוקיי ולמשך 30 דקות עשיתי לעצמי לחיצות , מתיחות , נשימות וכל מה שהרגיש לי נכון באותו רגע. אחרי 30 דקות קמתי "כמו חדשה" וחשבתי לעצמי איזה מזל שיש לי את השיאצו!
קצת אחרי כן חשבתי על כך שכל אדם היה שמח שיהיה לו דרכים לרפא את עצמו ולהקל על כאבים.זו ,למעשה,המטרה של  הסדנא: לאפשר לכל אחד ואחת לקבל כלים ולדעת איך לטפל ולהקל כשכואב, לדעת איך לשמור על בריאות הגוף והנפש, לדעת איך אפשר לעזור אם למישהו קרוב ואהוב אלינו כואב.

בסדנא נתרגל מתן טיפול שיאצו בסיסי שכל אחד יוכל ליישם על עצמו ועל קרוביו ובכך לשפר את איכות חייו ואת בריאותו.כמו כן אתן כלים לטיפול עצמי ונשלב טכניקות שונות של מגע, תרגילי נשימות ודמיון, תרגילי גוף ועבודה על מפרקים .   

מפגש חוויתי חד פעמי- המפגש יכול לכלול נושאים שונים כמו: התנסות ראשונית במגע כמרפא ,מקל על כאבים ומרגיע/ לימוד מתן טיפול שיאצו עצמי/ טכניקה בסיסית לטיפול בילדים
סדנא מתמשכת -
בין 6-15 מפגשים לפי הביקוש.בסדנא ארוכה נתרגל מתן טיפול שיאצו בסיסי שכל אחד יוכל ליישם על עצמו ועל קרוביו כמו כן אתן כלים לטיפול עצמי ונשלב טכניקות שונות של מגע, תרגילי נשימות ודמיון, תרגילי גוף ועבודה על מפרקים .
 

הסדנאות הן חוויתיות מאד, מהנות ומתאימות לכל אחד ואחת. הן מאפשרות התנתקות מהשגרה היום יומית הלחוצה והתמקדות בעצמי.

 

הנחה לרוכשים כרטיסייה של 10 טיפולים

סדנאות שיאצו מתאימות לכל אחת ואחד.לפרטים: ליהי סבן .טלפון: 052-8118807

טיפולי שיאצו מיוחדים לנשים בהריון.

שיעור פרטי להורים ולתינוק. לפרטים: ליהי סבן.טלפון:052-8118807

מתנות מיוחדות. לפרטים כנסו ל"טיפולי מתנה"052-8118807

            כל הזכויות שמורות  -  ליהי סבן מטפלת בשיאצו ומדריכה להתפתחות תינוקות                
                                                            Msite - בניית אתרים ושרותי מחשוב